szybka kasa webt pl - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Programy partnerskie

 

Polecam rewelacyjną stronę do zarabiania
Codziennie kilkanaście reklam do wyklikania
Za każdą dostajesz 1 grosz kilka po 0,5 grosza
Codziennie za kilka minut mam 20-25 groszy
Od poleconych dostajesz 30 % ich zarobków
Wypłata od 5 zł  Polecam
Obok screen zarobków i dowód ostatniej wypłaty
Rejestracja kliknij tutaj

Niżej polecam świetny i pewny sposób
dorobienia na uploadingu plików
Rewelacja, sprawdź.

Polecam też świetną stronę do zarabiania na uploadingu plików. Na tej stronie nie płacą tak jak na innych w zależności od wielkości pliku, tu płacą za każdy pobrany od ciebie megabajt. Udostępnisz np. plik 1000 Mb to dostaniesz 1,8 centa a za plik 500 Mb proporcjonalnie mniej czyli 0.9 centa. Strona istnieje od 2007 roku i dlatego że stawki ma może ciut mniejsze niż inne hostingi jest zawsze wypłacalna. Jest jeszcze jedna fajna rzecz na tej stronie dzięki której zarabiam conieco dolarków. Sposób polega na tym że wrzucam co parę dni kilkadziesiat plików po 100 Mb każdy, potem dodaję je do pobrania w zainstalowanym na kompie programie JDownloader (darmowy program) i on pobiera po kolei te pliki bo kody captcha są z samych cyfr i program JDownloader sam je sobie odczytuje i pobiera. Tylko przy pobraniu pierwszego pliku trzeba w JDownloaderze zaakceptować regulamin. Polecam bo fajny sposób na dorobienie trochę zielonych
Rejestracja kliknij tutaj

Super program partnerski
Właścicielem tego programu jest znany serwis będący od kilkunastu lat w internecie i chyba nie ma internauty który by go nie znał więc o wypłacalność martwić się nie trzeba.

Program jest adresowany do posiadaczy stron internetowych, którzy chcą zarabiać poprzez umieszczanie na swojej stronie reklam.
Za każde kliknięcie w reklamę
a potem w jakąkolwiek ofertę otrzymujesz 20 groszy a jeśli poprzez banner na Twojej stronie ktoś dodatkowo coś zakupi to dostajesz spore prowizje. Jak ktoś zakupi rzecz za kilkanaście złotych ty dostaniesz kilka złotych ale jak ktoś zakupi cos droższego za kilkaset złotych to twoja prowizja jest już całkiem spora. Po rejestracji w programie wybierasz jaka reklamę chcesz umieścić na swojej stronie, stronach, blogu a potem tylko czekasz na zyski.
Bardzo żałuję że już dawno nie zapisałem się do tego programu bo miałbym już sporo pieniędzy. Jestem w nim dopiero kilka dni, reklamy mam na dwóch moich stronach, sam tych reklam nie klikam a mam już ponad 40 klików a jedna osoba coś nawet zakupiła ale dopiero jak sklep zaksięguje wpłatę od tej osoby dowiem się ile dostałem prowizji. Szczerze polecam bo po kilku dniach wygląda na to że warto.
Jeśli się zdecydujesz na rejestrację to podpowiem żeby na swojej stronie głównie umieszczać reklamy związane tematycznie z treścią strony bo np. na stronie o akwarystyce gdzie są raczej sami akwaryści reklama o artykułach dla ptaków raczej ich nie zainteresuje. Będę wdzięczny za rejestrację z mojego linku
Rejestracja kliknij tutaj

 
Referral Banners
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego